פרופיל חברה

כשמקצועיות וניסיון נפגשים במים

למעלה מ-45 שנה שחברת הידרה שרותי הנדסה בע"מ מבססת את מעמדה כמובילה בתחום האספקה והציוד למשאבות ,לבריכות פרטיות וציבוריות.
הצטרפו למגוון לקוחות מוסדיים ופרטיים הנהנים מפתרונות מותאמים כחליפה לצרכים שלכם.

מייסד החברה ראובן פרימור,מהנדס תכנון ופיתוח בהכשרתו ובעל ניסיון רב שנים בתחום ייסד את הידרה בשנת 1989 כחברה אחות ל"צנטרה משאבות בע"מ",אשר נוסדה כ-20 שנה קודם לכן בשנת 1968, כייצרנית משאבות צנטריפוגליות ומשאבות טבולות.

הקמת החברה נתנה מענה לצורך ההולך וגובר בשוק המוסדי,התעשייתי והפרטי, למשאבות איכותיות, למערכות אחראיות להסנקת ביוב וטיפול במים  ולייבוא ושיווק ציוד מצטיין לבריכות שחיה ציבוריות ופרטיות.

המאגר הגדול בישראל למשאבות וציוד משלים לבריכות

מאז ועד היום אנו שמחים להוות כתובת אחת העונה לכלל צרכי לקוחותינו היקרים וגאים בהישגינו לאורך השנים , הבאים לידי ביטוי במאגר מוצרים בינלאומיים ,מגוון עשיר וביכולת לספק כמעט כל דרישה במהירות ובשירות מסור וחם מלב אל לב.

לקוחותינו נהנים מהתאמת ציוד מיטבית של משאבות וציוד לבריכות מתוך מאגר עצום ועדכני הכולל מותגים בנלאומיים, אותם אנו מייבאים . חברתנו התקשרה בהסכמי הפצה וסוכנויות עם גדולי היצרנים בעולם, כגון: CALPEDA, GROUNDFOS, NOVA ROTORS, A-LINE, AMERICAM MARSH ועוד, זאת בנוסף על מוצרי המשאבות של חברת האחות "צנטרה" וכל זאת על מנת להתאים פתרונות כחליפה ללקוחות.

מדן ועד אילת:כל הפתרונות למשאבות ולבריכות בהישג ידיכם

הידרה טוותה מארג אירגוני יעיל על מנת להנגיש את כלל הציוד והשירותים שלה לכל דורש מקיבוץ שניר ועד אילת. כך, בנוסף מחסני החברה,משרדיה ובית המלאכה ממוקמים בחולון ובהם פועלות מחלקות השירות האחסון והתיקון וכן מערך שלם של סוכנים הפרוסים לאורכה ולרוחבה של ישראל לנוחיות הלקוחות.

החברות והמוסדות המובילים בישראל הם הלקוחות שלנו

אנו מודים ללקותינו הנאמנים על הזדהותם עם חזון חברתנו השואף לחידוש ולחדשנות בעולם המשתנה של פתרונות המים, על האמונה בגב המקצועי של מייסדי החברה ובמומחים שלה, על שביעות רצונם משירות בהתאמה אישית וממקצועיות חסרת פשרות שאנו משקיעים בכל אחד ואחד מהם.
ברשימת לקוחותינו, נמנים מוסדות ממשלתיים דוגמת חברת מקורות,משרד הבטחון, צהל, משטרת ישראל, רשות הנמלים ושדות התעופה, מכוני מחקר מובילים ומוסדות אקדמיים כאוניברסיטת בן גוריון והטכניון, רשויות מקומיות, בתי מלון, מוסדות רפואיים וחברות קבלניות מהמובילות בארץ, כמו גם מפעלי תעשייה רבים בינהם מפעלי ים המלח, רותם אמפרט נגב, בתי הזיקוק מנא"י ועוד.

שירות מיוחד גם ללקוחות פרטיים ובעלי בריכות פרטיות

אנו עומדים גם לשירותכם ,בעלי בתים ובריכות שחייה פרטיות המעוניינים בתשתיות ,משאבות וציוד מקצועי לבריכות לרבות מזרקות ומפלי מים. כל אלה יאפשרו לכם תחזוקה נאותה , יעילה וחסכונית ובעיקר תברואה מיטבית וניראות אסתטית של מקורות המים הפרטיים שלכם.

מלאי עצום ומגוון
אולם תצוגה -פליקס זנדמן 8 א.ת.חולון

רוצים לדעת עוד? השארו פרטים ונחזור בהקדם